Praktika videod
- Ly TolbergEnese aktsepteerimine hinnangutetaKui võtame end vastu tervikuna, ilma hinnangute või eelarvamusteta, hakkame märkama, et paljud meie sügavamad…
- Ly TolbergJooga tõeline väljakutse: Meelte distsipliinPaljude jaoks algab jooga füüsilise treeninguna – viisina, kuidas keha tugevamaks ja paindlikumaks muuta. Kuid…
- disainveeb3Minu raamat “Yogart924”Jooga ja kunst on alati olnud minu jaoks kaks omavahel tihedalt seotud maailma. Joogapoosid ei…
- disainveeb3Valud ja edasiminek joogasJoogaga alustades võib meie keha ja meel kogeda seni märkamata valu või ebamugavustunnet. B.K.S. Iyengar…
- disainveeb3Väljakutseid ja lõbu üheskoosJooga pakub väljakutseid ja lõbu üheskoos. Praktikad võivad olla füüsiliselt ja vaimselt nõudlikud, kuid samas…
- disainveeb3Tee täiuseni joogasIyengar rõhutas, et iga liigutus joogas on kunst. Kuid ta selgitas, et kunstil ei ole…
- disainveeb3Tasakaal ja RõõmKui sa ei suuda hoida keha paigal, ei suuda sa hoida paigal ka mõtet. Kui…
- disainveeb3TasakaalKehaliselt rasked asanad võivad alguses olla väljakutsuvad, sarnaselt elusituatsioonidega. Kuid, kui õpime ennast natuke ületama…
- disainveeb3Tahtejõud ja elegantsPead endalt küsima, kasutades oma intelligentsi ja tahtejõudu, kas ma suudan teha veidi paremini kui…
- disainveeb3Sügavus õhtustes praktikatesÕhtused praktikad kannavad endas teistsugust energiat ja sügavust. Nad avavad ukse sisemaailmale ja aitavad luua…
- disainveeb3StabiilsusAsanad peaksid olema mugavad ja stabiilsed. Kui pingutus on lakanud, saab asanas leida stabiilsuse. Keha…
- disainveeb3SkorpionSkorpioniasendist: Joogi püüab jalgadega oma pead tallates hävitada enesehävitavad emotsioonid ja kired. Peapeale oma jalataldade…
- disainveeb3Rindkere avamineMe peame leidma harjutusi sooritades õige pingetasandi. Vigastused tekivad liiga suure pinge all ja agresiivsetest…
- disainveeb3Meele ja Keha SünergiaAsanate taipamise keskmes. Mõistus ja keha peavad asanaid tehes koos töötama. Me peame leidma oma…
- disainveeb3Mandala JoogaMandala jooga sümboliseerib ühtsust, tasakaalu ja sügavamat eneseteadvust. Mandala on keeruline geomeetriline muster, mis rõhutab…
- disainveeb3Kus sa elad?Ma elan oma kehas. Hoian seda puhta ja tervena, et tagastada see oma parimas vormis,…
- disainveeb3Kunst Pea Peal: Ilu TasakaalusPeapealseis on justkui peidetud aare, mida joogatundides sageli unarusse jäetakse. See nõuab kannatlikkust, keskendumist ja…
- disainveeb3Kukkumine ja tõusminePatanjali rääkis sõbralikkusest, kaastundest, rõõmsameelsusest ja rõõmust. Sõbralikkus ja abivalmidus on kaks olulist omadust jooga…
- disainveeb3Keha ümberkujundamine puhtama ja kergema mina poole.Mõistmine, et keha ja meel on omavahel tihedalt seotud, avab ukse sügavale tasakaalule ja rahule…
- disainveeb3Keerutuste avastusretkB.K.S. Iyengar räägib oma raamatus "Light on Life" väga põnevalt twistidest. Twistid ehk keerutused mõjutavad…
- disainveeb3JumalaigatsusInstinkt, mis meid suunab täiuslikkuse ja unistuse poole, on tegelikult igatsus Jumala järele.
- disainveeb3Jumala häälTõelise vabaduse seisundis, nirbija samadhi kõrgustel, kõlab Jumala hääl ilma inimliku nõrkuse varjuta. Mis Jumal…